وبلاگ پیس پیسه

نمومه کابینت

تاریخچه کابینت

تعریف ویکی پدیا از کابینت کابینت (به فرانسوی: Cabinet) قفسه‌ای است که گاهی در حمام و اغلب در آشپزخانه برای نگهداری مواد غذایی، لوازم پخت‌وپز و ظروف استفاده می‌شود. کابینت‌ها … بیشتر بخوانیدتاریخچه کابینت

دکوراسیون داخلی باغچه مصنوعی !

لازم نیست درختچه های سبز و تخم و بذر بکارید و پرورش دهید تا نمایی از باغچه در خانه ایجاد کنید. با پارچه هم می توانید این کار را انجام … بیشتر بخوانیددکوراسیون داخلی باغچه مصنوعی !

جدید ترین طراحی داخلی فروشگاه و مغازه

طراحی مغازه یا فروشگاه ها نه تنها باعث زیبایی محل کارتان می شود بلکه باعث فروش  و جاذبه بیشتر برای مشتری ها خواهد بود ، در ادامه نمونه هایی از … بیشتر بخوانیدجدید ترین طراحی داخلی فروشگاه و مغازه

دکوراسیون داخلی با رنگ بنفش

از رنگ بادمجانی عمیق به بنفش كمرنگ ، بنفش رنگ‌های متنوع و مختلط دارد كه در بسیاری از اتاق‌های بزرگ كاربرد دارد. و آز آن رنگ برای دراماتیك كردن رنگ … بیشتر بخوانیددکوراسیون داخلی با رنگ بنفش

دکوراسیون داخلی ویژه خانم های باردار !

از لحظه‌ای که خبر آمدن نوزادی جدید در خانواده پخش می‌شود شور و حال خاصی کل خانواده و اطرافیان نزدیک را در برمی‌گیرد و هر کدام می‌کوشند تا شرایط لازم … بیشتر بخوانیددکوراسیون داخلی ویژه خانم های باردار !

اصول طراحی و دکوراسیون حمام !

حمام یکی از مهم ترین عناصر معماری هر خانه ای است . در گذشته حمام نه فقط محلی برای استحمام ، بلکه جایی برای انبار کردن لوازم و وسایل کهنه … بیشتر بخوانیداصول طراحی و دکوراسیون حمام !

بزرگتر جلوه دادن منزل با طراحی زاویه ها !

زاویه‌های بسته معمولا محیط را كوچك‌تر از اندازه واقعی خود نشان می‌دهند ، اگر می‌خواهید خانه یا دفتر کار شما بزرگتر از متراژ واقعی خود به نظر برسد در ادامه … بیشتر بخوانیدبزرگتر جلوه دادن منزل با طراحی زاویه ها !

بازسازی و طراحی خلاقانه و زیبای آپارتمان 70 متری !

در این مقاله به بازسازی خلاقانه و بسیار زیبای یک آپارتمان 70 متری می پردازیم ، در ادامه خواهید دید که چگونه یک آپارتمان کوچک می تواند امکانات بی نظیری … بیشتر بخوانیدبازسازی و طراحی خلاقانه و زیبای آپارتمان 70 متری !